Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa / Uygulama Hizmetleri / Mini Onarım
mini onarım

Mini Onarım

Autolye servislerinde, aracınızın orijinalliği bozulmadan değerini koruyoruz.

Özel yardımcı aparatlarımızla Türkiye’nin en donanımlı servislerinde, Profesyonel eğitimini tamamlamış master teknisyenlerimiz tarafından aracınızın hasarlı bölgesindeki tüm mini onarım hizmetlerini en özel yöntemlerle orijinal haline getiriyoruz.

Ayrıca, biz içinizin rahat olmasını sağlıyoruz.

Autolye mini onarım uygulama hizmeti aracınızın orijinal boyasına zarar vermez. Günümüzdeki araçların bir çoğu metalik boya ile üretildiğinden dolayı kullanmakta olduğumuz yardımcı aparatlar ile mükemmel uygulama tekniklerimiz neticesinde aracınızın kaporta yüzeyine zarar vermeden hasar işlemlerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Autolye servisleri yalnızca aracınızın kaporta onarımını gerçekleştirmekle kalmıyoruz, diğer uygulama hizmetlerimiz ile de size her zaman yardımcı oluyoruz.

Autolye Mini Onarım Aracınız İçin Neden Gereklidir?

Mini onarımdan büyük dolu hasarlarına kadar tüm uygulama hizmetlerimizi PDR yöntemi kullanarak onarımını gerçekleştiriyor ve biz içinizin rahat olmasını sağlıyoruz.

Autolye servislerinde yaptırdığınız tüm hizmetlerimizi size garanti belgesi ile teslim ediyoruz.

ÖNERİLEN SAYFA

iç döşeme onarımı

İç Döşeme Onarımı (IR)

Autolye mini onarım merkezlerinde, aracınızın kumaş, deri, süet vb. koltuk ve döşemelerinde oluşabilecek aşınma, deforme, …