Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa / Uygulama Hizmetleri / Jant Onarımı (AWR)
jant onarımı

Jant Onarımı (AWR)

Autolye servislerinde kullanılan en son teknolojiler ile aracınızın jantlarında oluşabilecek yüzeysel hasarları en iyi tekniklerle ortadan kaldırıyoruz.

Aracınızın jantlarında oluşabilecek küçük hasarlardan kurtulmak için Autolye profesyonel mini onarım servislerindeki uzman teknisyenlerimizden yardım alabilirsiniz.

Uzman teknisyenlerimiz, aracınızın jantlarında oluşan: hasar, çizik, eğilme, bükülme, kırılma vb. problemlerde size yeni bir jant almanın maliyetinden daha az olacak şekilde destek sunar.

Autolye profesyonel mini onarım servisleri, aracınızın jant onarım aşamasında size en uygun çözümü sunacaktır.

Hasar onarımı gerçekleşemeyecek durumlarda Autolye servislerinin uzman teknisyenlerinden aracınızın jant değişimi gibi vb. konularda destek alabilirsiniz.

Eğer kapsamlı bir araç kaskonuz var ise Autolye servisleri size jant hasar onarımı konusunda ücretsiz bir şekilde hizmet sunmaktadır.

ÖNERİLEN SAYFA

iç döşeme onarımı

İç Döşeme Onarımı (IR)

Autolye mini onarım merkezlerinde, aracınızın kumaş, deri, süet vb. koltuk ve döşemelerinde oluşabilecek aşınma, deforme, …