Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa / Uygulama Hizmetleri / Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme (DR)
boya hasarlı kaporta göçük düzeltme

Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme (DR)

Kaporta yüzeyinde hasar almış olan araç parçalarını, boyasız göçük düzeltme ile giderilemeyen durumlarda en yeni teknolojiyi kullanarak araçlarınızdaki boya hasarlarını eğitimli teknisyenlerimiz ile profesyonel bir şekilde onarımını gerçekleştiriyoruz.

Autolye servislerinde en yeni teknolojiyi kullanarak Dünya standartlarında aracınızı fabrikadan çıkmış gibi eski görünümüne kavuşturuyoruz.

Orijinal boya formülleri, güncel boya uygulama sistemleri, garantili renk eşleşmesi ile aracınızı profesyonel kaporta boya fırınlarında kurutma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Uzman teknisyenler

Aracınızda herhangi bir çarpışma durumunda, Autolye teknisyenleri dikkatli ve profesyonel bir şekilde aracınızın hasar almış bölgesinin onarımını sağlayıp trafiğe güvenli bir şekilde çıkmanızı sağlar.

Doğru yedek parça seçimi

Autolye servisleri, aracınızın hasar almış parçasının değişmesi gerektiğinde size birkaç alternatif sunar;

  • Orijinal araç yedek parçaları
  • Yenilenmiş araç yedek parçaları
  • Kullanılmış araç yedek parçaları
  • Anlaşmalı olduğumuz sigorta firmaları ile yedek parça tedariği

Biz sizin ve aracınızın güvenliği için çalışan bir markayız.

Profesyonel renk uyumu

Autolye servislerinde kullanılan bilgisayarlı boya karıştırma cihazları ile aracınızı restore edip estetik görünümünü geri sağlayıp kusursuz bir şekilde size teslim ediyoruz.

Kalite kontrol ve Garantili hizmet

İş emrinin açılışından kapanış sürecine kadar yapacağımız tüm uygulama hizmetlerini dikkatli bir şekilde kontrol edip, aracınızı tüm servislerimizde geçerli olan garanti belgesi ile teslim ediyoruz.

ÖNERİLEN SAYFA

iç döşeme onarımı

İç Döşeme Onarımı (IR)

Autolye mini onarım merkezlerinde, aracınızın kumaş, deri, süet vb. koltuk ve döşemelerinde oluşabilecek aşınma, deforme, …