Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ar ge

Ar-Ge

Araştırma Geliştirme

Markamızın başarısının sırrı, bulunduğu sektörde Türkiye’nin en donanımlı şirketi olarak müşterilerimizin araçlarının ihtiyaçlarını bir arada karşılayabilmelerini sağlamak ve garantili, uzun ömürlü, profesyonel hizmetler sunabilmek için Türkiye genelindeki yaygın servis ağımız ile en ileri teknolojileri kullanmamız ve bu alanda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacak şekilde uyarlamaya çalışıyor olmamızdır.

Bu konudaki gücümüzün kaynağı ise hiç şüphesiz, en ileri teknolojiye sahip, Ar-Ge departmanımızdır.

Autolye Ar-Ge Merkezi

GMC Film A.Ş. sektöründeki Türk firmalar içerisinde Ar-Ge merkezi belgesi almak için başvuru yapan ilk firma olmuştur. Ar-Ge Merkezi, uzman araştırmacı kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Ar-Ge Merkezimiz; sektöre yenilik getirecek ürün ve hizmet dalları bölümlerinden oluşmaktadır. Ar-Ge merkezimizde bulunan bölümler, kendi branşında müşteri odaklı çalışmakla beraber; inovasyon, sosyal inovasyon, inovatif ve proaktif çalışmalar da yapmaktadırlar.

Ar-Ge çalışmalarının büyük bölümü tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak ve hatta beklentilerinin üzerine çıkacak yeni ürün ve hizmet dallarını geliştirmek üzerine yapılmaktadır.

Ar-Ge ekibimiz, müşterilerimizin farklı taleplerine en hızlı şekilde çözümler oluştururken, aynı zamanda Autolye’nin dünyadaki ve sektördeki tüm gelişmelere ayak uydurmasını da sağlamaktadır.

“ihtiyaçlarınız için araştırıyor ve geliştiriyoruz…”

ÖNERİLEN SAYFA

yasal uyarı

Yasal Uyarı

GMC Film A.Ş. olarak uygulama hizmetlerimize ve web sitemize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. …