Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa / Eğitim / Akademi
mini onarım eğitimi

Akademi

(eğitim hizmetimiz sürekli olarak aktif değildir, ayrıntılı bilgi için lütfen müşteri hizmetlerine ulaşınız)

Autolye Akademi’ye Hoş Geldiniz

Autolye Akademi’de Mevcut piyasa taleplerine uygun olarak;

 • Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme Eğitimi
 • Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme Eğitimi
 • Jant Onarımı Eğitimi
 • İç Döşeme Onarımı Eğitimi
 • Cam Onarımı Eğitimi
 • Cam Çizik Giderme Eğitimi
 • Ürün ve Aparat Bilgisi
 • Özel Çözümler
 • Satış Pazarlama Eğitimi

vb. alanlarda profesyonel eğitim uzmanlarımız tarafından “EĞİTİM SERTİFİKALI” ve “ÖĞRENİM GARANTİLİ” eğitim verilmektedir.

Eğitim Türleri

(Personel eğitim sistemi ve Yönetici eğitim sistemi olarak 2 gruptan oluşmaktadır)

Otomotiv dünyasındaki Profesyonel Mini Onarım uzmanlığıyla bilinen inovasyon devi Autolye, Türkiye’de bir ilke imza atarak “EĞİTİM SERTİFİKALI” ve “ÖĞRENİM GARANTİLİ” Sertifikasyon proğramına devam ediyor.

İşinizi bir adım ileriye taşımanız için, Bildiğimiz herşeyi sizinle paylaşıyoruz…

 • Otomotiv sektöründe bir adım önde olmak, yaratıcı fikirlerinizi gözler önüne sermek için mutlaka eğitim almanız gerekir.
 • Çünkü Dünya’da birçok başarılı firma düzgün işçilik, kaliteli malzeme ve doğru uygulama ile büyümüşlerdir.
 • Ayrıca sektörde yaşanan personel sıkıntısının çok fazla olması sebebi ile Autolye otomotiv sektörüne hizmet etmeyi ve sahip olduğu tecrübeyi, bilgi birikimini siz değerli uygulamacılar ve firma sahipleri ile paylaşmaya devam ediyor.
 • Autolye, Türkiye’de bulunan bir çok distribütör markaya danışmanlık hizmeti ve eğitim desteği vermektedir.
 • Sektöre öncülük etmeyi, siz değerli uygulamacılar ve firma sahiplerine danışmanlık ve eğitim vermeyi bir görev olarak benimsemiştir.
 • Bilgi paylaştıkça çoğalır anlayışı ile siz değerli meslektaşlarımıza hizmet etmek ve hep birlikte otomotiv sektörüne yön vermek en büyük misyonumuzdur.

HAKKIMIZDA

Kuruluş ve Gelişim

Autolye Akademi, 2015 yılında profesyonel mini onarım sistemleri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel bilgileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. Autolye Akademi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir.

Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü Partnerler

Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermiş olduğumuz markaların aynı zamanda Türkiye Distribütörü ve Türkiye yetkili satıcı ünvanınada sahibiz. Autolye Akademi sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine Türkiye genelinde geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur.

Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet Yelpazesi

Verdiği profesyonel mini onarım sistemleri eğitimlerinin çeşitliliği ile Türkiye’nin en geniş hizmet yelpazesine sahip olan Autolye Akademi’de eğitmen seçimi büyük bir hassasiyet ve özenle yapılmaktadır.

Autolye Akademi’de eğitmen adayı olabilmek için;
Eğitmen adaylarımız, ilk aşamada asistan eğitmen unvanıyla, konusunda uzman ve sektör / saha deneyimli kadrolu eğitmenlerimizin derslerine gözlemci olarak katılırlar. Asistan eğitmenlik döneminde kurumumuzda eğitmen olabilmek için gerekli olan eğitmenlik altyapısı oluşturulur ve eğitmen adaylarımız oryantasyon sürecinde yapılan testler, demo dersler, anketler ve eğiticinin eğitimi seminerleri ile eğitmenliğe hazırlanırlar. Autolye Akademi’de eğitmen olarak ders vermek kolay değildir. Eğitmen kadromuz; alanında uzman, mesleğini seven, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.
Autolye Akademi, her geçen gün sayısı artan dev eğitmen kadrosu ile kursiyerlerini sektörle tanıştırmaya ve bu alanda profesyonel teknisyenler yetiştirmeye devam etmektedir.

Profesyonel mini onarım sistemleri sektöründe konsept olarak franchise veren lider marka

Autolye aynı zamanda Türkiye’de bir ilke imza atarak yurt genelinde franchising sistemi ile “Profesyonel Mini Onarım Merkezi” konseptinde franchise veren lider markadır. Yıllardır edindiği bilgi ve tecrübeleri paylaşarak marka değerini korumakta ve her geçen gün şube sayısını artırmaya devam etmektedir.

(eğitim hizmetimiz sürekli olarak aktif değildir, ayrıntılı bilgi için lütfen müşteri hizmetlerine ulaşınız)

ÖNERİLEN SAYFA

mini onarım eğitimi

Başvuru Yap

ELİNİZİ YAĞA KİRE BULAŞTIRMAYIN. Türkiye genelinde %100 iş bulma garantili mesleki eğitim merkezi GMC Film …